Jak złożyć zamówienie...

Jeśli podjęli Państwo decyzję, aby skorzystać z porad moich Kart, proszę  pokrótce opisać sytuację, której będzie dotyczyła wróżba (wystarczą dwa-trzy zdania), skoncentrować się na swoich aktualnych problemach bądź wątpliwościach i zapisać pytania do Tarota, pamiętając, że od ich skonkretyzowania zależeć będzie jakość i precyzja odpowiedzi, jakiej udzielą Karty. Proszę nie zapomnieć o swoim imieniu i dacie urodzenia oraz imionach i datach urodzenia osób, których będzie dotyczyła wróżba.

Do pełnej analizy numerologicznej i analizy numerologicznej partnerskiej potrzebuję imienia bądź imion, jeśli w metryce są dwa, nazwiska (również nazwiska rodowego w przypadku mężatek) oraz daty urodzenia Klienta oraz osoby, której będzie dotyczyła analiza partnerska.

Tak przygotowaną wiadomość proszę przesłać na adres:  tarocistka.lunna@gmail.com. Po otrzymaniu emaila od Państwa, w ciągu paru minut bądź godzin przesyłam wiadomość zwrotną z numerem konta, na które należy przesłać zapłatę za wróżbę.

Cena wróżby podana jest w dziale OFERTA. Pytania dodatkowe, które mogą nasunąć się Państwu po otrzymaniu odpowiedzi, są całkowicie darmowe o ile nie wymagają kolejnego seansu z Tarotem. Czas oczekiwania na wróżbę wynosi maksymalnie do dwóch dni, w zależności od ilości zamówień. Wróżbę przesyłam w ciągu 24 godzin po zaksięgowaniu Państwa wpłaty na konto. W przypadku wróżby przez komunikator internetowy po zaksięgowaniu wpłaty na konto, kontaktuję się z Klientem i umawiamy się na konkretną godzinę.

Jeśli macie Państwo nadal jakieś wątpliwości napiszcie do mnie: tarocistka.lunna@gmail.com  Dziękuję za skorzystanie z mojej oferty...

Tarocistka Luna